Architekci

Pracujesz zawodowo w branży projektowania biur? Poszukujesz solidnej Firmy, która zrealizuje Twoje projekty bez obaw o jakość wykonawstwa i terminy realizacji? Trafiłeś pod właściwy adres!

Office Plus od wielu lat współpracuje z architektami specjalizującymi się w projektowaniu i aranżacji przestrzeni publicznych. Dołącz do specjalistów wykonujących projekty i chcących rozszerzać zakres swoich usług o doradztwo asortymentowe i fizyczne wykonawstwo.

Oferujemy


ikony-home-kompleksowe

DORADZTWO PRODUKTOWE WYPOSAŻENIA BIUR

ikony-home-siedziska

WŁASNE ZAPLECZE LOGISTYCZNE I MAGAZYNY

ikony-home-montazysci

DORADZTWO TECHNICZNE I MATERIAŁOWE MEBLI

ikony-home-doswiadczenie

ROZPLANOWANE PROCESY OSBŁUGI ZLECEŃ

ikony-home-meble

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA BIUROWE

ikony-home-przeprowadzki

TRANSPORT

ikony-home-personalizacja

WSPARCIE MERYTORYCZNE PRZY SPOTKANIACH Z KLIENTEM

ikony-home-wsparcie

SERWIS GWARANCYJNY W CAŁEJ POLSCE

Szanujemy Twój czas i kompetencje!  
Skontaktuj się bezpośrednio z naszymi ekspertami:

kj_1

WARSZAWA | Prezes Kazimierz Jastrzębski
telefon:  +48 602 592 898
email: k.jastrzebski@officeplus.pl

.

gr_1

KRAKÓW | Dyrektor Grzegorz Rumian
telefon:  +48 602 787 513
email:     g.rumian@officeplus.pl

.

mp_2

GDAŃSK| Dyrektor Marek Piechotka
telefon:  +48 660 561 621
email:     m.piechotka@officeplus.pl

lk_2

WROCŁAW | Dyrektor Łukasz Kłak
telefon:  +48 662 377 517
email:     l.klak@officeplus.pl

.

gn_1

RZESZÓW | Dyrektor Grzegorz Nowak
telefon:  +48 600 206 147
email:     g.nowak@officeplus.pl

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Otrzymasz od nas pomoc podczas prac związanych stricte z wykonywaniem docelowego projektu biura, ale także, udzielimy Ci doradczego wsparcia technicznego w trakcie Twoich spotkań z Klientem!

Wsparcie projektowe

Dysponujemy własnym zapleczem projektowym. Realizujemy zlecenia naszych Klientów od A do Z, włącznie z etapem doradczym, którego celem jest opracowywanie koncepcji wizualnej i funkcjonalnej przestrzeni biurowej, na podstawie której wykonujemy docelową dokumentację projektową. To oznacza, że mamy chęci i możliwości do wsparcia Twoich usług również na tym etapie realizacji zlecenia Klienta. Nie ograniczamy się wyłącznie do zaproponowania asortymentu wyposażenia biura i materiałów do jego wykończenia. Możemy współtworzyć Twój projekt!

Doradztwo meblowe

Pomożemy Ci w wyborze asortymentu mebli do biura Twojego Klienta. Jesteśmy dostawcą kompletnych rozwiązań meblowych do dowolnego typu pomieszczeń biurowych, ze względu na ich przeznaczenie, czy prestiż, jaki mają podkreślać. Dostarczamy też dedykowane meble biurowe, zgodne z identyfikacją wizualną danej marki. Nasz doradca techniczny chętnie osobiście wesprze Cię swoją wiedzą w trakcie Twoich spotkań z Klientami, wyjaśniając wszystkie szczegóły dotyczące strony funkcjonalnej i wizualnej proponowanego wyposażenia meblowego.

Jeżeli posiadasz już własną koncepcję przyszłego biura lub opracowałeś ją przy udziale Twojego Klienta – np. rysunki czy wizualizacje – podziel się z nami efektem swoich prac i usprawnij z nami realizację swojego projektu.

Po nawiązaniu współpracy z naszą Firmą, chętnie pomożemy Ci w zrealizowaniu dokumentacji projektowej na podstawie materiałów, które nam dostarczysz. W ten sposób zdejmiemy z Ciebie ciężar czynności projektowych, dając Ci czas i możliwość większego zaangażowania się w organizację części wykonawczej zlecenia, w trakcie której również bardzo chętnie udzielimy Ci naszej pomocy.

Atutem współpracy z naszą Firmą jest także to, że doradzamy w kwestiach technicznych, funkcjonalnych i wizualnych podczas wyboru asortymentu mebli, wykończeń pomieszczeń czy sprzętu multimedialnego. Nasz specjalista chętnie weźmie razem z Tobą udział w spotkaniu z Twoim Klientem, by usprawnić zamknięcie etapu decyzyjnego po stronie tego ostatniego.

Wspólnie przyspieszymy realizację Twojego zlecenia!

Pomożemy Ci na etapie wykonawczym realizacji projektu

  • Posiadamy własny transport. Dostarczamy meble biurowe wraz z wyposażeniem na terenie całej Polski.
  • Mamy swoje centrum logistyczno-magazynowe na terenie Warszawy, co znacznie usprawnia terminowe dostawy wyposażenia do realizowanych biur.
  • Z nami nie tracisz czasu na poszukiwania ekip wykonawczych. Dysponujemy własnym zespołem pracowników i sprzętem niezbędnym do fizycznego ukończenia realizacji projektu.
  • Twojemu Klientowi zależy na czasie? Posiadamy pracowników w ilości umożliwiającej pracę nawet w trybie 3-zmianowym, co daje Ci pewność, że realizacja Twojego zlecenia zostanie przeprowadzona szybko i z zachowaniem najwyższej jakości.

Na Twoje życzenie, chętnie zaangażujemy w Twoje rozmowy z Klientem naszego specjalistę, który pomoże w sprawnym wyborze mebli biurowych i rozwiązań aranżacyjnych. Z nami szybciej wdrożysz i zakończysz każdy swój projekt.

Działamy bez zbędnej zwłoki. Pozwala nam na to zaplecze kadrowe, sprzętowe i oczywiście doświadczenie w realizacji kilkuset projektów biur. Dzięki pomocy naszej Firmy doprowadzisz swoje zlecenie do końca, bez przestojów i ciężarów organizacyjnych, którym zwykle musisz sprostać samodzielnie. Jednocześnie, w trakcie Twoich spotkań z Klientem, otrzymasz od nas pomoc doradczą w wyborze asortymentu mebli i wyposażenia biurowego.

Wystarczy, że określisz nam:

  • przedmiot realizacji;
  • parametry obiektu biurowego (opcjonalnie na podstawie dokumentacji architektonicznej);
  • założenia projektowe składające się na realizację;
  • etap Twoich dotychczasowych ustaleń z Klientem.

Stań się naszym Partnerem i rozwijaj swoje usługi projektowe z jedną z czołowych Firm na polskim rynku wśród dostawców rozwiązań biurowych!

Pomagamy architektom nie tylko na etapie wykonawczym podczas wdrażania projektów biur. Nasze wsparcie – na wcześniejszym etapie – dotyczy również doradztwa asortymentowego. Służymy też pomocą projektantów w sporządzaniu wizualizacji oraz dokumentacji projektowej.

Audyt techniczny pomieszczeń biurowych

Pomożemy Ci w zapoznaniu się z miejscem przyszłej aranżacji powierzchni biurowej. Oddelegujemy na miejsce naszego specjalistę, z którym łatwiej wychwycisz każdy przydatny szczegół podczas etapu opracowywania koncepcji biura oraz wykonywania projektu architektonicznego.

Doradztwo techniczne podczas rozmów z Klientem

Na Twoje życzenie, nasz specjalista będzie uczestniczył w Twoich spotkaniach z Klientem, w trakcie których odpowie na Jego pytania dotyczące strony wizualnej i funkcjonalnej mebli, czyli zasadniczych kwestii produktowych wynikających z Twojego projektu.

Pomoc w wyborze mebli biurowych

Dysponujemy asortymentem kilkuset mebli biurowych w kilkunastu liniach produktowych. Ponadto, wykonujemy meble biurowe według projektów indywidualnych, dopasowane do preferencji użytkowników pod względem wyglądu i funkcjonalności (np. meble z zastosowaniem multimediów). Z nami będziesz mógł zaoferować swoim Klientom dużo więcej.

Opracowanie koncepcji i wykonanie projektu biura

Możesz śmiało polegać na naszych doświadczeniach w aranżacji wnętrz, począwszy od etapu stworzenia koncepcji biura dla Twojego Klienta. Chętnie pomożemy Ci też w wykonaniu dokumentacji projektowej. Z nami zaoszczędzisz swój cenny czas!

Kalkulacja kosztów inwestycji

Jak wiesz, jest to pracochłonna czynność. Chętnie weźmiemy na siebie część wynikających z niej prac. Mamy tu na myśli kalkulację kosztów wyposażenia w meble biura Twojego Klienta, w tym dostawy, montażu i rozstawienia zgodnie z dokumentacją projektową.

Dostawa wyposażenia do miejsca realizacji

Posiadamy własny transport przystosowany do bezpiecznego przewozu mebli. Dzięki temu jesteśmy niezależni od podwykonawców. Meble wchodzące w skład Twojego projektu dojadą na miejsce nie tylko na czas, ale także bez najmniejszych uszkodzeń czy braków.

Montaż mebli i wyposażenia biura zgodnie z projektem

Ekipa montażowa w naszej Firmie to zespół pracowników z długim doświadczeniem w wykonywaniu aranżacji na terenie różnych obiektów biurowych. Nie zaskoczą nas żadne okoliczności, poza zamkniętymi drzwiami budynku! Możesz być pewny, że wszystko zostanie wykonane na czas z najwyższą starannością. W razie konieczności, pracujemy nawet w trybie 3-zmianowym.

Realizacja gwarancji produktowej i serwis w całej Polsce

To ogromny atut współpracy z naszą Firmą. W razie jakichkolwiek usterek mebli wchodzących w skład aranżacji, natychmiast zajmiemy się realizacją obejmującej je gwarancji. Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej, wszelkie naprawy wykonujemy w bardzo krótkim czasie, także w opcji z dojazdem do Klienta i usunięciem usterki od ręki.

Architekci współpracujący z naszą Firmą w trakcie swoich spotkań z Klientami korzystają ze wsparcia naszych rzeczoznawców mebli biurowych. Jest to dla nich korzystne rozwiązanie ponieważ od wielu lat specjalizujemy się w aranżacji przestrzeni biurowych stosując własne linie produktowe mebli. Wykonujemy je również na indywidualne zamówienie, tworząc konkretny produkt od koncepcji, przez prototyp, aż do gotowego mebla. Dotyczy to najczęściej, gabinetów prezesów firm, czy miejsc reprezentacyjnych w siedzibach Firm.

Posiadamy olbrzymią znajomość poszczególnych mebli w kwestiach funkcjonalnych (codzienna eksploatacja) i wizualnych. Znamy świetnie nie tylko nasz asortyment, lecz również to, co aktualnie oferuje rynek. Potrafimy szybko porównać cechy dostępnych produktów określając ich wady i zalety. Z nami możesz być pewny, że dostarczysz swojemu Klientowi meble biurowe optymalne do ceny, jaką Ten chce zainwestować w realizację Twojego projektu.

Dlatego, po nawiązaniu współpracy z naszą Firmą, wystarczy że poinformujesz nas o potrzebie uczestnictwa naszego specjalisty w spotkaniu z Twoim Klientem, a wówczas otrzymasz od nas takie wsparcie.

Gwarantujemy, że odpowiemy na każde pytanie Twojego Zleceniodawcy, opisując wszystkie szczegóły asortymentu meblowego wchodzącego w skład Twojego projektu.

Słowniczek pojęć

W naszym serwisie internetowym często używamy branżowych pojęć i terminów, których znaczenie nie zawsze i nie dla każdego musi być jasne. Określenia te dotyczą rozwiązań funkcjonalnych i wizualnych, stosowanych podczas aranżacji meblowej biur oraz wnętrz użyteczności publicznej.

Zobacz jak my rozumiemy znaczenie tych słów.