Gdańsk

Projektowanie, fit-out, wyposażenie biur wnętrz komercyjnych & meble biurowe Gdańsk

Biuro Gdańsk

Office Plus Gdańsk Sp. z o.o.

ul. Spichrzowa 14
80-750 Gdańsk
fax (0-22) 843-33-00
biuro czynne: od 9:00 do 17:00

Dane do faktury:
Office Plus Gdańsk Sp. z o.o., ul. Słupecka 4 m. 85, 02-309 Warszawa

Nr KRS
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000371350

Regon
142706862

NIP
701-02-74-820

Konto bankowe:
Alior Bank 97 2490 0005 0000 4520 3985 7125

Chcesz stworzyć wnętrze idealnie dostosowane do potrzeb Twoich pracowników? Kompleksowe usługi fit-out świadczone w Gdańsku to propozycja zarówno dla dużych firm, jak i niewielkich przedsiębiorstw. Zastanawiasz się, dlaczego warto z nami współpracować? Office Plus to ponad 20 lat doświadczenia na rynku, profesjonalny zespół specjalistów, architektów i projektantów, a także rozbudowane portfolio dotychczasowych realizacji. Przekonaj się sam! W skład naszych usług wchodzą zarówno projektowanie, jak i wyposażenie wnętrz komercyjnych i biurowych w Gdańsku i okolicach.

Fit-out od Office Plus w Gdańsku - dlaczego warto?

Wiemy, jak ważne jest dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb wynikających z charakteru wykonywanej pracy, a także pracownika. Odpowiedzią na te potrzeby są usługi Office Plus, które kierujemy do firm w Gdańsku i okolicach. Zachęcamy do współpracy niezależnie od tego, czy planujesz całkowity remont, wygłuszenie części pomieszczeń, czy po prostu chcesz wyposażyć biuro w nowoczesne meble konferencyjne. W zakres usług oferowanych przez Office wchodzą:

 • projektowanie wnętrz;
 • badanie środowiska biurowego;
 • fit-out (kompleksowa realizacji przestrzeni od projektu poprzez prace budowlano-instalacyjne, aż do wyposażenia wnętrz);
 • wyposażenie biur i przestrzeni komercyjnych (współpracujemy z topowymi markami).

Nowoczesne wyposażenie dla firm z Gdańska i okolic

Każda osoba mająca pracę siedzącą wie, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, gwarantujące komfort podczas wykonywania zawodowych obowiązków. Poszukujesz funkcjonalnego, a przy tym doskonale prezentującego się wyposażenia do Twojej firmy? Firma Office Plus z siedzibą w Gdańsku oferuje nowoczesne meble biurowe, które świetnie sprawdzą się zarówno w mniejszych wnętrzach, jak również w większych przestrzeniach typu open space. Polecamy Wam także między innymi:

 • meble recepcyjne,
 • meble gabinetowe,
 • meble specjalistyczne,
 • meble metalowe,
 • oświetlenie,
 • ścianki działowe,
 • wykładziny.
   

Przestrzeń wyposażyć możemy w wygodne fotele obrotowe, ergonomiczne krzesła konferencyjne, a także stylowe sofy i inne siedziska dostosowane do potrzeb większej grupy osób. Prezentujemy modele idealne zarówno do gabinetu, jak również dostosowane do potrzeb recepcji. Nasze propozycje sprawdzą się doskonale zarówno w tradycyjnych i nowoczesnych wnętrzach.

Potrzebujesz naszego wsparcia? Skontaktuj się z centralą serwisową

ZOBACZ