WARSZAWA

Projektowanie, fit-out, wyposażenie biur wnętrz komercyjnych & meble biurowe Warszawa

Biuro Warszawa

Office Plus Warszawa Sp. z o.o.

ul. Gościnna 13
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
fax (0-22) 843-33-00
biuro czynne: od 8:00 do 17:00

Dane do faktury
Office Plus Warszawa Sp. z o.o., ul. Słupecka 4/85, 02-309 Warszawa

NIP
701-02-62-691

Regon
142621226

Nr KRS
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000366767

Konto bankowe
PKO BP 49 1020 1055 0000 9602 0296 6893

Kontakt do eksperta

Znajdziesz nas również tutaj

Serwis

Zgłoszenia serwisowe dotyczą:

  • napraw usterek w meblach biurowych realizowanych w czasie gwarancji i w okresie pogwarancyjnym
  • usług pogwarancyjnych, jak np. czyszczenia lub wymiany tapicerki.
Serwis Warszawa

Zobacz kilka zdjęć z naszego biura w Warszawie ⬎

Szukasz firmy, która zajmuje się aranżacją wnętrz w Warszawie? Postaw na kompleksową usługę! Działania z zakresu fit-out oferowane przez Office Plus dla klientów z Warszawy zakładają nie tylko wyposażanie lokali, biur i wnętrz komercyjnych w wysokiej jakości meble, ale i projektowanie wnętrz oraz realizację tych projektów. Decydując się na usługi Office Plus nie musisz szukać podwykonawców: mamy własny dział projektowy, współpracujemy ze specjalistami, dzięki którym marzenie o funkcjonalnej przestrzeni do pracy zmieni się w rzeczywistość.

Kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz - Office Plus

Niezależnie od tego, czy planujesz odświeżenie biura czy dopiero je urządzasz od podstaw, to współpraca z nami będzie strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? To proste - mamy ponad 20-letnie doświadczenie, a także współpracujemy z zespołem specjalistów, projektantów i architektów, dzięki czemu nie musisz szukać podwykonawców na własną rękę, a to pozytywnie wpłynie na Twój budżet, poświęcony czas i nerwy. Oferujemy kompleksowe rozwiązania - od projektowania funkcjonalnej przestrzeni dostosowanej do potrzeb Twojej firmy, po jej realizację i wyposażenie w ergonomiczne krzesła, fotele i meble biurowe. W zakres usług Office Plus dla firm w Warszawie wchodzą:

  • badanie środowiska biurowego;
  • projektowanie wnętrz;
  • fit-out (kompleksowa realizacji przestrzeni od projektu poprzez prace budowlano-instalacyjne, aż do wyposażenia wnętrz);
  • wyposażenie biur i przestrzeni komercyjnych.

Postaw na nowoczesne wyposażenie!

Chcesz, żeby Twoje biuro było naprawdę funkcjonalne i dostosowane do potrzeb pracowników? Z myślą o wszystkich klientach, naszą ofertę wzbogacamy o produkty, które sprawdzą się zarówno w nowoczesnych przestrzeniach, jak również w bardziej tradycyjnych wnętrzach. Oferujemy meble biurowe wyprodukowane wyłącznie przez sprawdzonych, renomowanych producentów. W naszym asortymencie znajdziecie miedzy innymi ergonomiczne fotele obrotowe i krzesła konferencyjne. Wszystkie modele dobieramy w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom najwyższy komfort siedzenia podczas długich narad, konferencji biznesowych i spotkań z klientami. Wśród propozycji wyposażenia przygotowanych dla biur w Warszawie znaleźć można m.in.:

a także:

  • oświetlenie,
  • ścianki działowe,
  • wykładziny.

Potrzebujesz naszego wsparcia? Skontaktuj się z centralą serwisową

ZOBACZ